Kansainväliset Suurmarkkinat

KESÄN KIINNOSTAVIMPIA TAPAHTUMIA

Kansainväliset Suurmarkkinat tuovat maailman luoksemme

Tänä vuonna järjestetään kuudentoista markkinan kiertue.

Aitoa Kansainvälistä markkinatunnelmaa on
luvassa seuraavaksi (linkistä lisätietoa):

Rauma, to-la 28.-30.7.2016
Kerava, to-su 4.-7.8.2016
Kuopio, to-su 18.-21.8.2016
Oulu, to-su 25.-28.8.2016
TornioHaparanda, to-su 1.-4.9.2016
Rovaniemi, to-su 8.-11.9.2016
Helsinki, 16.9.-25.9.2016

 

Tervetuloa kansainväliseen markkinatunnelmaan!