TORI- JA MARKKINAKAUPAN PALVELUKESKUS OY
    Markkinaperinteen tuki, PL 58 / 29201 Harjavalta
    +358 20 749 8700 tel | +358 20 749 8701 fax | www.eurooppamarkkinat.fi

    Varauslomake / sopimus Kansainvälisille markkinoille 2017

    Valitse markkinat joihin tahdot osallistua:
    Pidätämme oikeuden aikataulu ja paikkakunta muutoksiin.
    Tampere, to-su 25.-28.5.2017
    Lahti, to-su 1.-4.6.2017
    Vaasa, to-su 8.-11.6.2017
    Turku, ke-su 14.-18.6.2017
    Mikkeli, to-su 22.-25.6.2017
    Lappeenranta, to-su 29.6.-2.7.2017
    Jyväskylä, to-su 6.-9.7.2017
    Kotka, ke-su 12.-16.7.2017
    Rauma, ke-la 26.-29.7.2017
    Hyvinkää, to-su 3.-6.8.2017
    Joensuu, to-su 10.-13.8.2017
    Kuopio, to-su 17.-20.8.2017
    Oulu, to-su 24.-27.8.2017
    Tornio, to-su 31.8.-3.9.2017
    Rovaniemi, to-su 7.-10.9.2017
    Helsinki, 15.-24.9.2017

    Yrityksen / kauppiaan nimi:

    Yhteyshenkilö:

    Osoite:

    Postinumero:

    Paikkakunta:

    Puhelin:

    Sähköpostiosoite:

    Faksi:

    Y - tunnus / SOTU - tunnus:

    Myyntiartikkelit: (luettele tärkeimmät)

    Myyntipaikan pituus (min. 2m):

    Myyntipaikan syvyys:

    Sähköntarve: (ilmoitettava ehdottomasti)
    Ei tarvetta220V 1x16A380V 3x16A380V 3x32A

    Paikoitustilan tarve: Montako autoa tulossa?, Tarvitaanko sähköä esim. kylmäautoon?, Mahdolliset asuntovaunut ym. huomioitavat tilantarvitsijat?

    Tämän paikanvarauskaavakkeen lähettämällä sitoutuu varauksiinsa sekä samalla noudattamaan kaikkia järjestäjän antamia ohjeita ja korvaamaan niiden rikkomisesta mahdollisesti seuraavat kustannukset. Varausmaksu lähetetään heti kun tämä lomake on palautettu toimistollemme.

    Varausmaksua ei palauteta mahdollisten peruutusten yhteydessä. Summa hyvitetään viimeisillä markkinoilla johon kauppias osallistuu. Paikkamaksut laskutetaan kevään 2017 aikana (noin 2kk ennen ensimmäisiä markkinoita).

    VARAUSMAKSU:
    Paikkakoko alle 3m 200€
    Paikkakoko 3-9m 500€
    Paikkakoko yli 9m 1000€

    Pankkitiedot: Tori- ja Markkinakaupan Palvelukeskus Oy
    IBAN: FI395037 0520 020047 SWIFT/BIC: OKOYFIH

    Syötä tämä tunniste: captcha

    Huom! Kun lähettäminen on onnistunut tulee Lähetä-näppäimen alapuolelle vihreä laatikko.