TORI- JA MARKKINAKAUPAN PALVELUKESKUS OY
Markkinaperinteen tuki, PL 58 / 29201 Harjavalta
+358 20 749 8700 tel | +358 20 749 8701 fax | www.eurooppamarkkinat.fi

Varauslomake / sopimus Kansainvälisille markkinoille 2017

Valitse markkinat joihin tahdot osallistua:
Pidätämme oikeuden aikataulu ja paikkakunta muutoksiin.
Tampere, to-su 25.-28.5.2017
Lahti, to-su 1.-4.6.2017
Vaasa, to-su 8.-11.6.2017
Turku, ke-su 14.-18.6.2017
Mikkeli, to-su 22.-25.6.2017
Lappeenranta, to-su 29.6.-2.7.2017
Jyväskylä, to-su 6.-9.7.2017
Kotka, ke-su 12.-16.7.2017
Rauma, ke-la 26.-29.7.2017
Hyvinkää, to-su 3.-6.8.2017
Joensuu, to-su 10.-13.8.2017
Kuopio, to-su 17.-20.8.2017
Oulu, to-su 24.-27.8.2017
Tornio, to-su 31.8.-3.9.2017
Rovaniemi, to-su 7.-10.9.2017
Helsinki, 15.-24.9.2017

Yrityksen / kauppiaan nimi:

Yhteyshenkilö:

Osoite:

Postinumero:

Paikkakunta:

Puhelin:

Sähköpostiosoite:

Faksi:

Y - tunnus / SOTU - tunnus:

Myyntiartikkelit: (luettele tärkeimmät)

Myyntipaikan pituus (min. 2m):

Myyntipaikan syvyys:

Sähköntarve: (ilmoitettava ehdottomasti)
Ei tarvetta220V 1x16A380V 3x16A380V 3x32A

Paikoitustilan tarve: Montako autoa tulossa?, Tarvitaanko sähköä esim. kylmäautoon?, Mahdolliset asuntovaunut ym. huomioitavat tilantarvitsijat?

Tämän paikanvarauskaavakkeen lähettämällä sitoutuu varauksiinsa sekä samalla noudattamaan kaikkia järjestäjän antamia ohjeita ja korvaamaan niiden rikkomisesta mahdollisesti seuraavat kustannukset. Varausmaksu lähetetään heti kun tämä lomake on palautettu toimistollemme.

Varausmaksua ei palauteta mahdollisten peruutusten yhteydessä. Summa hyvitetään viimeisillä markkinoilla johon kauppias osallistuu. Paikkamaksut laskutetaan kevään 2017 aikana (noin 2kk ennen ensimmäisiä markkinoita).

VARAUSMAKSU:
Paikkakoko alle 3m 200€
Paikkakoko 3-9m 500€
Paikkakoko yli 9m 1000€

Pankkitiedot: Tori- ja Markkinakaupan Palvelukeskus Oy
IBAN: FI395037 0520 020047 SWIFT/BIC: OKOYFIH

Syötä tämä tunniste: captcha

Huom! Kun lähettäminen on onnistunut tulee Lähetä-näppäimen alapuolelle vihreä laatikko.