TORI- JA MARKKINAKAUPAN PALVELUKESKUS OY
    Markkinaperinteen tuki, PL 58 / 29201 Harjavalta
    +358 20 749 8700 tel | +358 20 749 8701 fax | www.eurooppamarkkinat.fi

    Varauslomake / sopimus Kansainvälisille markkinoille 2018

    Valitse markkinat joihin tahdot osallistua:
    Pidätämme oikeuden aikataulu ja paikkakunta muutoksiin.
    Tampere, to-su 24.-27.5.2018
    Vantaa, to-su 31.5.-3.6.2018
    Lahti, to-su 7.-10.6.2018
    Forssa, to-su 14.-17.6.2018
    Mikkeli, to-su 21.-24.6.2018
    Lappeenranta, to-su 28.6.-1.7.2018
    Jyväskylä, to-su 5.-8.7.2018
    Turku, ke-su 18.-22.7.2018
    Rauma, ke-la 25.-28.7.2018
    Hyvinkää, to-su 2.-5.8.2018
    Joensuu, to-su 9.-12.8.2018
    Kuopio, to-su 16.-19.8.2018
    Oulu, to-su 23.-26.8.2018
    TornioHaparanda, to-su 30.8.-2.9.2018
    Rovaniemi, to-su 6.-9.9.2018
    Helsinki, 14.-23.9.2018
    Helsinki KV Joulumarkkinat, 24.11.-22.12.2018

    Yrityksen / kauppiaan nimi:

    Yhteyshenkilö:

    Osoite:

    Postinumero:

    Paikkakunta:

    Puhelin:

    Sähköpostiosoite:

    Faksi:

    Y - tunnus / SOTU - tunnus:

    Myyntiartikkelit: (luettele tärkeimmät)

    Myyntipaikan pituus (min. 2m):

    Myyntipaikan syvyys:

    Sähköntarve: (ilmoitettava ehdottomasti)
    Ei tarvetta220V 1x16A380V 3x16A380V 3x32A

    Paikoitustilan tarve: Montako autoa tulossa?, Tarvitaanko sähköä esim. kylmäautoon?, Mahdolliset asuntovaunut ym. huomioitavat tilantarvitsijat?

    Tämän paikanvarauskaavakkeen lähettämällä sitoutuu varauksiinsa sekä samalla noudattamaan kaikkia järjestäjän antamia ohjeita ja korvaamaan niiden rikkomisesta mahdollisesti seuraavat kustannukset. Varausmaksu lähetetään heti kun tämä lomake on palautettu toimistollemme.

    Varausmaksua ei palauteta mahdollisten peruutusten yhteydessä. Summa hyvitetään viimeisillä markkinoilla johon kauppias osallistuu. Paikkamaksut laskutetaan kevään 2018 aikana (noin 2kk ennen ensimmäisiä markkinoita).

    VARAUSMAKSU:
    Paikkakoko alle 3m 200€
    Paikkakoko 3-9m 500€
    Paikkakoko yli 9m 1000€

    VARAUSMAKSU (Joulumarkkinoille):
    Helsingin KV Joulumarkkinoiden varausmaksu on 10% kokonaissummasta.

    Pankkitiedot: Tori- ja Markkinakaupan Palvelukeskus Oy
    IBAN: FI395037 0520 020047 SWIFT/BIC: OKOYFIHH

    Syötä tämä tunniste: captcha

    Huom! Kun lähettäminen on onnistunut tulee Lähetä-näppäimen alapuolelle vihreä laatikko.