TORI- JA MARKKINAKAUPAN PALVELUKESKUS OY
Markkinaperinteen tuki, PL 58 / 29201 Harjavalta
+358 20 749 8700 tel | +358 20 749 8701 fax | www.eurooppamarkkinat.fi

Varauslomake / sopimus Kansainvälisille markkinoille 2018

Valitse markkinat joihin tahdot osallistua:
Pidätämme oikeuden aikataulu ja paikkakunta muutoksiin.
Tampere, to-su 24.-27.5.2018
Vantaa, to-su 31.5.-3.6.2018
Lahti, to-su 7.-10.6.2018
Forssa, to-su 14.-17.6.2018
Mikkeli, to-su 21.-24.6.2018
Lappeenranta, to-su 28.6.-1.7.2018
Jyväskylä, to-su 5.-8.7.2018
Turku, ke-su 18.-22.7.2018
Rauma, ke-la 25.-28.7.2018
Hyvinkää, to-su 2.-5.8.2018
Joensuu, to-su 9.-12.8.2018
Kuopio, to-su 16.-19.8.2018
Oulu, to-su 23.-26.8.2018
TornioHaparanda, to-su 30.8.-2.9.2018
Rovaniemi, to-su 6.-9.9.2018
Helsinki, 14.-23.9.2018
Helsinki KV Joulumarkkinat, 24.11.-22.12.2018

Yrityksen / kauppiaan nimi:

Yhteyshenkilö:

Osoite:

Postinumero:

Paikkakunta:

Puhelin:

Sähköpostiosoite:

Faksi:

Y - tunnus / SOTU - tunnus:

Myyntiartikkelit: (luettele tärkeimmät)

Myyntipaikan pituus (min. 2m):

Myyntipaikan syvyys:

Sähköntarve: (ilmoitettava ehdottomasti)
Ei tarvetta220V 1x16A380V 3x16A380V 3x32A

Paikoitustilan tarve: Montako autoa tulossa?, Tarvitaanko sähköä esim. kylmäautoon?, Mahdolliset asuntovaunut ym. huomioitavat tilantarvitsijat?

Tämän paikanvarauskaavakkeen lähettämällä sitoutuu varauksiinsa sekä samalla noudattamaan kaikkia järjestäjän antamia ohjeita ja korvaamaan niiden rikkomisesta mahdollisesti seuraavat kustannukset. Varausmaksu lähetetään heti kun tämä lomake on palautettu toimistollemme.

Varausmaksua ei palauteta mahdollisten peruutusten yhteydessä. Summa hyvitetään viimeisillä markkinoilla johon kauppias osallistuu. Paikkamaksut laskutetaan kevään 2018 aikana (noin 2kk ennen ensimmäisiä markkinoita).

VARAUSMAKSU:
Paikkakoko alle 3m 200€
Paikkakoko 3-9m 500€
Paikkakoko yli 9m 1000€

VARAUSMAKSU (Joulumarkkinoille):
Helsingin KV Joulumarkkinoiden varausmaksu on 10% kokonaissummasta.

Pankkitiedot: Tori- ja Markkinakaupan Palvelukeskus Oy
IBAN: FI395037 0520 020047 SWIFT/BIC: OKOYFIHH

Syötä tämä tunniste: captcha

Huom! Kun lähettäminen on onnistunut tulee Lähetä-näppäimen alapuolelle vihreä laatikko.