TORI- JA MARKKINAKAUPAN PALVELUKESKUS OY
Markkinaperinteen tuki, PL 58 / 29201 Harjavalta
+358 20 749 8700 tel | +358 20 749 8701 fax | www.eurooppamarkkinat.fi

Varauslomake / sopimus Kansainvälisille markkinoille 2019

Valitse markkinat joihin tahdot osallistua:
Pidätämme oikeuden aikataulu ja paikkakunta muutoksiin.
Tampere, to-su 16.-19.5.2019
Kouvola, to-su 23.-26.5.2019
Kerava, to-su 30.5.-2.6.2019
Seinäjoki, to-su 6.-9.6.2019
Lahti, to-su 13.-16.6.2019
Mikkeli, to-su 20.-23.6.2019
Lappeenranta, to-su 27.6.-30.6.2019
Kotka, to-su 4.-7.7.2019
Turku, to-su 18.-21.7.2019
Rauma, ke-la 24.7.-27.7.2019
Hyvinkää, to-su 1.-4.8.2019
Joensuu, to-su 8.-11.8.2019
Kuopio, to-su 15.-18.8.2019
Oulu, to-su 22.-25.8.2019
TornioHaparanda, to-su 29.8.-1.9.2019
Rovaniemi, to-su 5.-8.9.2019
Helsinki, 13.-22.9.2019

Yrityksen / kauppiaan nimi:

Yhteyshenkilö:

Osoite:

Postinumero:

Paikkakunta:

Puhelin:

Sähköpostiosoite:

Faksi:

Y - tunnus / SOTU - tunnus:

Myyntiartikkelit: (luettele tärkeimmät)

Myyntipaikan pituus (min. 2m):

Myyntipaikan syvyys:

Sähköntarve: (ilmoitettava ehdottomasti)
Ei tarvetta220V 1x16A380V 3x16A380V 3x32A

Paikoitustilan tarve: Montako autoa tulossa?, Tarvitaanko sähköä esim. kylmäautoon?, Mahdolliset asuntovaunut ym. huomioitavat tilantarvitsijat?

Tämän paikanvarauskaavakkeen lähettämällä sitoutuu varauksiinsa sekä samalla noudattamaan kaikkia järjestäjän antamia ohjeita ja korvaamaan niiden rikkomisesta mahdollisesti seuraavat kustannukset. Varausmaksu lähetetään heti kun tämä lomake on palautettu toimistollemme.

Varausmaksua ei palauteta mahdollisten peruutusten yhteydessä. Summa hyvitetään viimeisillä markkinoilla johon kauppias osallistuu. Paikkamaksut laskutetaan kevään 2019 aikana (noin 2kk ennen ensimmäisiä markkinoita).

VARAUSMAKSU:
Paikkakoko alle 3m 200€
Paikkakoko 3-9m 500€
Paikkakoko yli 9m 1000€

Pankkitiedot: Tori- ja Markkinakaupan Palvelukeskus Oy
IBAN: FI395037 0520 020047 SWIFT/BIC: OKOYFIHH

Syötä tämä tunniste: captcha

Huom! Kun lähettäminen on onnistunut tulee Lähetä-näppäimen alapuolelle vihreä laatikko.