TORI- JA MARKKINAKAUPAN PALVELUKESKUS OY
    Markkinaperinteen tuki, PL 58 / 29201 Harjavalta
    +358 20 749 8700 tel | +358 20 749 8701 fax | www.eurooppamarkkinat.fi

    Varauslomake / sopimus Kansainvälisille markkinoille 2019

    Valitse markkinat joihin tahdot osallistua:
    Pidätämme oikeuden aikataulu ja paikkakunta muutoksiin.
    Tampere, to-su 16.-19.5.2019
    Kouvola, to-su 23.-26.5.2019
    Kerava, to-su 30.5.-2.6.2019
    Seinäjoki, to-su 6.-9.6.2019
    Lahti, to-su 13.-16.6.2019
    Mikkeli, to-su 20.-23.6.2019
    Lappeenranta, to-su 27.6.-30.6.2019
    Kotka, to-su 4.-7.7.2019
    Turku, to-su 18.-21.7.2019
    Rauma, ke-la 24.7.-27.7.2019
    Hyvinkää, to-su 1.-4.8.2019
    Joensuu, to-su 8.-11.8.2019
    Kuopio, to-su 15.-18.8.2019
    Oulu, to-su 22.-25.8.2019
    TornioHaparanda, to-su 29.8.-1.9.2019
    Rovaniemi, to-su 5.-8.9.2019
    Helsinki, 13.-22.9.2019

    Yrityksen / kauppiaan nimi:

    Yhteyshenkilö:

    Osoite:

    Postinumero:

    Paikkakunta:

    Puhelin:

    Sähköpostiosoite:

    Faksi:

    Y - tunnus / SOTU - tunnus:

    Myyntiartikkelit: (luettele tärkeimmät)

    Myyntipaikan pituus (min. 2m):

    Myyntipaikan syvyys:

    Sähköntarve: (ilmoitettava ehdottomasti)
    Ei tarvetta220V 1x16A380V 3x16A380V 3x32A

    Paikoitustilan tarve: Montako autoa tulossa?, Tarvitaanko sähköä esim. kylmäautoon?, Mahdolliset asuntovaunut ym. huomioitavat tilantarvitsijat?

    Tämän paikanvarauskaavakkeen lähettämällä sitoutuu varauksiinsa sekä samalla noudattamaan kaikkia järjestäjän antamia ohjeita ja korvaamaan niiden rikkomisesta mahdollisesti seuraavat kustannukset. Varausmaksu lähetetään heti kun tämä lomake on palautettu toimistollemme.

    Varausmaksua ei palauteta mahdollisten peruutusten yhteydessä. Summa hyvitetään viimeisillä markkinoilla johon kauppias osallistuu. Paikkamaksut laskutetaan kevään 2019 aikana (noin 2kk ennen ensimmäisiä markkinoita).

    VARAUSMAKSU:
    Paikkakoko alle 3m 200€
    Paikkakoko 3-9m 500€
    Paikkakoko yli 9m 1000€

    Pankkitiedot: Tori- ja Markkinakaupan Palvelukeskus Oy
    IBAN: FI395037 0520 020047 SWIFT/BIC: OKOYFIHH

    Syötä tämä tunniste: captcha

    Huom! Kun lähettäminen on onnistunut tulee Lähetä-näppäimen alapuolelle vihreä laatikko.