TORI- JA MARKKINAKAUPAN PALVELUKESKUS OY
Markkinaperinteen tuki, PL 58 / 29201 Harjavalta
+358 20 749 8700 tel | +358 20 749 8701 fax | www.eurooppamarkkinat.fi

Varauslomake / sopimus Kansainvälisille markkinoille 2020

Valitse markkinat joihin tahdot osallistua:
Pidätämme oikeuden aikataulu ja paikkakunta muutoksiin.
Joensuu to-su 6.-9.8.2020
Kuopio to-su 13.-16.8.2020
Lahti to-su 20.-23.8.2020
Jyväskylä to-su 27.-30.8.2020
Hyvinkää to-su 3.-6.9.2020
Tampere to-su 10.-13.9.2020
Helsinki to-su 17.-20.9.2020
Kristiinankaupunki pe-su 25.-27.9.2020
Turku to-su 1.-4.10.2020

Yrityksen / kauppiaan nimi:

Yhteyshenkilö:

Osoite:

Postinumero:

Paikkakunta:

Puhelin:

Sähköpostiosoite:

Faksi:

Y - tunnus / SOTU - tunnus:

Myyntiartikkelit: (luettele tärkeimmät)

Myyntipaikan pituus (min. 2m):

Myyntipaikan syvyys:

Sähköntarve: (ilmoitettava ehdottomasti)
Ei tarvetta220V 1x16A380V 3x16A380V 3x32A

Paikoitustilan tarve: Montako autoa tulossa?, Tarvitaanko sähköä esim. kylmäautoon?, Mahdolliset asuntovaunut ym. huomioitavat tilantarvitsijat?

Tämän paikanvarauskaavakkeen lähettämällä sitoutuu varauksiinsa sekä samalla noudattamaan kaikkia järjestäjän antamia ohjeita ja korvaamaan niiden rikkomisesta mahdollisesti seuraavat kustannukset. Varausmaksu lähetetään heti kun tämä lomake on palautettu toimistollemme.

Varausmaksua ei palauteta mahdollisten peruutusten yhteydessä. Summa hyvitetään viimeisillä markkinoilla johon kauppias osallistuu. Paikkamaksut laskutetaan kevään 2020 aikana (noin 2kk ennen ensimmäisiä markkinoita).

If the entire event has to be canceled or interrupted due to a nuclear accident, war, crisis, terrorist act, exceptional natural event such as a major storm, catastrophe, pandemic, legislative change or governmental regulations, the place fees will not be refunded.

VARAUSMAKSU:
Paikkakoko alle 3m 200€
Paikkakoko 3-9m 500€
Paikkakoko yli 9m 1000€

Pankkitiedot: Tori- ja Markkinakaupan Palvelukeskus Oy
IBAN: FI395037 0520 020047 SWIFT/BIC: OKOYFIHH

Syötä tämä tunniste: captcha

Huom! Kun lähettäminen on onnistunut tulee Lähetä-näppäimen alapuolelle vihreä laatikko.