Varauslomake 2020

TORI- JA MARKKINAKAUPAN PALVELUKESKUS OY
Markkinaperinteen tuki, PL 58 / 29201 Harjavalta
+358 20 749 8700 tel | +358 20 749 8701 fax | www.eurooppamarkkinat.fi

Varauslomake / sopimus Kansainvälisille markkinoille 2020

Valitse markkinat joihin tahdot osallistua:
Pidätämme oikeuden aikataulu ja paikkakunta muutoksiin.
Tampere to-su 14.-17.5.2020
Vantaa to-su 21.-24.5.2020
Turku to-su 28.-31.5.2020
Seinäjoki to-su 4.-7.6.2020
Lahti to-su 11.-14.6.2020
Mikkeli to-su 18.-21.6.2020
Lappeenranta to-su 25.6.-28.6.2020
Jyväskylä to-su 2.-5.7.2020
Raasepori, to-su 16.-19.7.2020
Rauma ke-la 22.-25.7.2020
Hyvinkää to-su 30.7.-2.8.2020
Joensuu to-su 6.-9.8.2020
Kuopio to-su 13.-16.8.2020
Oulu to-su 20.-23.8.2020
TornioHaparanda to-su 27.-30.8.2020
Rovaniemi to-su 3.-6.9.2020
Helsinki 11.-20.9.2020
Kuopion Eurooppalainen Joulutori 2.-20.12.2020 joka ke-su

Yrityksen / kauppiaan nimi:

Yhteyshenkilö:

Osoite:

Postinumero:

Paikkakunta:

Puhelin:

Sähköpostiosoite:

Faksi:

Y - tunnus / SOTU - tunnus:

Myyntiartikkelit: (luettele tärkeimmät)

Myyntipaikan pituus (min. 2m):

Myyntipaikan syvyys:

Sähköntarve: (ilmoitettava ehdottomasti)
Ei tarvetta220V 1x16A380V 3x16A380V 3x32A

Paikoitustilan tarve: Montako autoa tulossa?, Tarvitaanko sähköä esim. kylmäautoon?, Mahdolliset asuntovaunut ym. huomioitavat tilantarvitsijat?

Tämän paikanvarauskaavakkeen lähettämällä sitoutuu varauksiinsa sekä samalla noudattamaan kaikkia järjestäjän antamia ohjeita ja korvaamaan niiden rikkomisesta mahdollisesti seuraavat kustannukset. Varausmaksu lähetetään heti kun tämä lomake on palautettu toimistollemme.

Varausmaksua ei palauteta mahdollisten peruutusten yhteydessä. Summa hyvitetään viimeisillä markkinoilla johon kauppias osallistuu. Paikkamaksut laskutetaan kevään 2020 aikana (noin 2kk ennen ensimmäisiä markkinoita).

VARAUSMAKSU:
Paikkakoko alle 3m 200€
Paikkakoko 3-9m 500€
Paikkakoko yli 9m 1000€

Pankkitiedot: Tori- ja Markkinakaupan Palvelukeskus Oy
IBAN: FI395037 0520 020047 SWIFT/BIC: OKOYFIHH

Syötä tämä tunniste: captcha

Huom! Kun lähettäminen on onnistunut tulee Lähetä-näppäimen alapuolelle vihreä laatikko.