TORI- JA MARKKINAKAUPAN PALVELUKESKUS OY
    Markkinaperinteen tuki, PL 58 / 29201 Harjavalta
    +358 20 749 8700 tel | +358 20 749 8701 fax | www.eurooppamarkkinat.fi

    Varauslomake / sopimus Kansainvälisille markkinoille 2020

    Valitse markkinat joihin tahdot osallistua:
    Pidätämme oikeuden aikataulu ja paikkakunta muutoksiin.
    Joensuu to-su 6.-9.8.2020
    Kuopio to-su 13.-16.8.2020
    Lahti to-su 20.-23.8.2020
    Jyväskylä to-su 27.-30.8.2020
    Hyvinkää to-su 3.-6.9.2020
    Tampere to-su 10.-13.9.2020
    Helsinki to-su 17.-20.9.2020
    Lappeenranta to-su 24.-27.9.2020
    Turku to-su 1.-4.10.2020

    Yrityksen / kauppiaan nimi:

    Yhteyshenkilö:

    Osoite:

    Postinumero:

    Paikkakunta:

    Puhelin:

    Sähköpostiosoite:

    Faksi:

    Y - tunnus / SOTU - tunnus:

    Myyntiartikkelit: (luettele tärkeimmät)

    Myyntipaikan pituus (min. 2m):

    Myyntipaikan syvyys:

    Sähköntarve: (ilmoitettava ehdottomasti)
    Ei tarvetta220V 1x16A380V 3x16A380V 3x32A

    Paikoitustilan tarve: Montako autoa tulossa?, Tarvitaanko sähköä esim. kylmäautoon?, Mahdolliset asuntovaunut ym. huomioitavat tilantarvitsijat?

    Tämän paikanvarauskaavakkeen lähettämällä sitoutuu varauksiinsa sekä samalla noudattamaan kaikkia järjestäjän antamia ohjeita ja korvaamaan niiden rikkomisesta mahdollisesti seuraavat kustannukset. Varausmaksu lähetetään heti kun tämä lomake on palautettu toimistollemme.

    Varausmaksua ei palauteta mahdollisten peruutusten yhteydessä. Summa hyvitetään viimeisillä markkinoilla johon kauppias osallistuu. Paikkamaksut laskutetaan kevään 2020 aikana (noin 2kk ennen ensimmäisiä markkinoita).

    If the entire event has to be canceled or interrupted due to a nuclear accident, war, crisis, terrorist act, exceptional natural event such as a major storm, catastrophe, pandemic, legislative change or governmental regulations, the place fees will not be refunded.

    VARAUSMAKSU:
    Paikkakoko alle 3m 200€
    Paikkakoko 3-9m 500€
    Paikkakoko yli 9m 1000€

    Pankkitiedot: Tori- ja Markkinakaupan Palvelukeskus Oy
    IBAN: FI395037 0520 020047 SWIFT/BIC: OKOYFIHH

    Syötä tämä tunniste: captcha

    Huom! Kun lähettäminen on onnistunut tulee Lähetä-näppäimen alapuolelle vihreä laatikko.