TORI- JA MARKKINAKAUPAN PALVELUKESKUS OY
Markkinaperinteen tuki, PL 58 / 29201 Harjavalta
+358 20 749 8700 tel | +358 20 749 8701 fax | www.eurooppamarkkinat.fi

Varauslomake / sopimus Kansainvälisille markkinoille 2021

Valitse markkinat joihin tahdot osallistua:
Pidätämme oikeuden aikataulu ja paikkakunta muutoksiin.
Tampere 6.-9.5.2021
Helsinki 13.-16.5.2021
Turku 20.-23.5.2021
Hämeenlinna 27.-30.5.2021
Seinäjoki 3.-6.6.2021
Lahti 10.-13.6.2021
Jyväskylä 17.-20.6.2021
Mikkeli 24.-27.6.2021
Lappeenranta 1.-4.7.2021
Raasepori 8.-11.7.2021
Rauma 21.-24.7.2021
Kotka 28.-31.7.2021
Joensuu 5.-8.8.2021
Kuopio 12.-15.8.2021
Oulu 19.-22.8.2021
Tornio 26.-29.8.2021
Rovaniemi 2.-5.9.2021
Pietarsaari 9.-12.9.2021
Hyvinkää 16.-19.9.2021
Tampere 23.-26.9.2021

Yrityksen / kauppiaan nimi:

Yhteyshenkilö:

Osoite:

Postinumero:

Paikkakunta:

Puhelin:

Sähköpostiosoite:

Faksi:

Y - tunnus / SOTU - tunnus:

Myyntiartikkelit: (luettele tärkeimmät)

Myyntipaikan pituus (min. 2m):

Myyntipaikan syvyys:

Sähköntarve: (ilmoitettava ehdottomasti)
Ei tarvetta220V 1x16A380V 3x16A380V 3x32A

Paikoitustilan tarve: Montako autoa tulossa?, Tarvitaanko sähköä esim. kylmäautoon?, Mahdolliset asuntovaunut ym. huomioitavat tilantarvitsijat?

Tämän paikanvarauskaavakkeen lähettämällä sitoutuu varauksiinsa sekä samalla noudattamaan kaikkia järjestäjän antamia ohjeita ja korvaamaan niiden rikkomisesta mahdollisesti seuraavat kustannukset. Varausmaksu lähetetään heti kun tämä lomake on palautettu toimistollemme.

Varausmaksua ei palauteta mahdollisten peruutusten yhteydessä. Summa hyvitetään viimeisillä markkinoilla johon kauppias osallistuu. Paikkamaksut laskutetaan kevään 2021 aikana (noin 2kk ennen ensimmäisiä markkinoita).

If the entire event has to be canceled or interrupted due to a nuclear accident, war, crisis, terrorist act, exceptional natural event such as a major storm, catastrophe, pandemic, legislative change or governmental regulations, the place fees will not be refunded.

VARAUSMAKSU:
Paikkakoko alle 3m 200€
Paikkakoko 3-9m 500€
Paikkakoko yli 9m 1000€

Pankkitiedot: Tori- ja Markkinakaupan Palvelukeskus Oy
IBAN: FI395037 0520 020047 SWIFT/BIC: OKOYFIHH

Syötä tämä tunniste: captcha

Huom! Kun lähettäminen on onnistunut tulee Lähetä-näppäimen alapuolelle vihreä laatikko.