TORI- JA MARKKINAKAUPAN PALVELUKESKUS OY
    Markkinaperinteen tuki, PL 58 / 29201 Harjavalta
    +358 20 749 8700 tel | +358 20 749 8701 fax | www.eurooppamarkkinat.fi

    Varauslomake / sopimus Kansainvälisille markkinoille 2021

    Valitse markkinat joihin tahdot osallistua:
    Pidätämme oikeuden aikataulu ja paikkakunta muutoksiin.
    Tampere 6.-9.5.2021
    Helsinki 13.-16.5.2021
    Turku 20.-23.5.2021
    Hämeenlinna 27.-30.5.2021
    Seinäjoki 3.-6.6.2021
    Lahti 10.-13.6.2021
    Jyväskylä 17.-20.6.2021
    Mikkeli 24.-27.6.2021
    Lappeenranta 1.-4.7.2021
    Raasepori 8.-11.7.2021
    Rauma 21.-24.7.2021
    Kotka 28.-31.7.2021
    Joensuu 5.-8.8.2021
    Kuopio 12.-15.8.2021
    Oulu 19.-22.8.2021
    Tornio 26.-29.8.2021
    Rovaniemi 2.-5.9.2021
    Pietarsaari 9.-12.9.2021
    Hyvinkää 16.-19.9.2021
    Tampere 23.-26.9.2021

    Yrityksen / kauppiaan nimi:

    Yhteyshenkilö:

    Osoite:

    Postinumero:

    Paikkakunta:

    Puhelin:

    Sähköpostiosoite:

    Faksi:

    Y - tunnus / SOTU - tunnus:

    Myyntiartikkelit: (luettele tärkeimmät)

    Myyntipaikan pituus (min. 2m):

    Myyntipaikan syvyys:

    Sähköntarve: (ilmoitettava ehdottomasti)
    Ei tarvetta220V 1x16A380V 3x16A380V 3x32A

    Paikoitustilan tarve: Montako autoa tulossa?, Tarvitaanko sähköä esim. kylmäautoon?, Mahdolliset asuntovaunut ym. huomioitavat tilantarvitsijat?

    Tämän paikanvarauskaavakkeen lähettämällä sitoutuu varauksiinsa sekä samalla noudattamaan kaikkia järjestäjän antamia ohjeita ja korvaamaan niiden rikkomisesta mahdollisesti seuraavat kustannukset. Varausmaksu lähetetään heti kun tämä lomake on palautettu toimistollemme.

    Varausmaksua ei palauteta mahdollisten peruutusten yhteydessä. Summa hyvitetään viimeisillä markkinoilla johon kauppias osallistuu. Paikkamaksut laskutetaan kevään 2021 aikana (noin 2kk ennen ensimmäisiä markkinoita).

    If the entire event has to be canceled or interrupted due to a nuclear accident, war, crisis, terrorist act, exceptional natural event such as a major storm, catastrophe, pandemic, legislative change or governmental regulations, the place fees will not be refunded.

    VARAUSMAKSU:
    Paikkakoko alle 3m 200€
    Paikkakoko 3-9m 500€
    Paikkakoko yli 9m 1000€

    Pankkitiedot: Tori- ja Markkinakaupan Palvelukeskus Oy
    IBAN: FI395037 0520 020047 SWIFT/BIC: OKOYFIHH

    Syötä tämä tunniste: captcha

    Huom! Kun lähettäminen on onnistunut tulee Lähetä-näppäimen alapuolelle vihreä laatikko.