International Grand Markets in Finland

logo2016

Kansainväliset Suurmarkkinat | International Grand Markets

Suom-Suurm-Logo
Varauslomake vuodelle 2023

    TORI- JA MARKKINAKAUPAN PALVELUKESKUS OY
    Markkinaperinteen tuki, PL 58 / 29201 Harjavalta
    +358 20 749 8700 tel | +358 20 749 8701 fax | www.eurooppamarkkinat.fi

    Uusi varauslomake / sopimus Kansainvälisille markkinoille 2023

    Valitse markkinat joihin tahdot osallistua:
    Pidätämme oikeuden aikataulu ja paikkakunta muutoksiin.
    Tampere 17.-21.5.2023 (5 päivää)
    Kerava 25.-28.5.2023
    Seinäjoki 1.-4.6.2023
    Jyväskylä 8.-11.6.2023
    Lahti 15.-18.6.2023
    Mikkeli 22.6.-25.6.2023
    Lappeenranta 29.6.-2.7.2023
    Turku 6.-9.7.2023
    Kristiinankaupungin Kesämarkkinat 13.-16.7.2023
    Rauma 26.7.-29.7.2023
    Joensuu 3.-6.8.2023
    Kuopio 10.-13.8.2023
    Oulu 17.-20.8.2023
    Tornio 24.-27.8.2023
    Rovaniemi 31.8.-3.9.2023
    Kokkola 7.-10.9.2023
    Hyvinkää 14.-17.9.2023
    Helsinki 21.9.-1.10.2023 (11 päivää)

    Yrityksen / kauppiaan nimi:

    Yhteyshenkilö:

    Osoite:

    Postinumero:

    Paikkakunta:

    Puhelin:

    Sähköpostiosoite:

    Faksi:

    Y - tunnus / SOTU - tunnus:

    Myyntiartikkelit: (luettele tärkeimmät)

    Myyntipaikan pituus (min. 2m):

    Myyntipaikan syvyys:

    Sähköntarve: (ilmoitettava ehdottomasti)
    Ei tarvetta220V 1x16A380V 3x16A380V 3x32A

    Paikoitustilan tarve: Montako autoa tulossa?, Tarvitaanko sähköä esim. kylmäautoon?, Mahdolliset asuntovaunut ym. huomioitavat tilantarvitsijat?

    Tämän paikanvarauskaavakkeen lähettämällä sitoutuu varauksiinsa sekä samalla noudattamaan kaikkia järjestäjän antamia ohjeita ja korvaamaan niiden rikkomisesta mahdollisesti seuraavat kustannukset. Varausmaksu lähetetään heti kun tämä lomake on palautettu toimistollemme.

    Varausmaksua ei palauteta mahdollisten peruutusten yhteydessä. Summa hyvitetään viimeisillä markkinoilla johon kauppias osallistuu. Paikkamaksut laskutetaan kevään 2023 aikana (noin 2kk ennen ensimmäisiä markkinoita).

    If the entire event has to be canceled or interrupted due to a nuclear accident, war, crisis, terrorist act, exceptional natural event such as a major storm, catastrophe, pandemic, legislative change or governmental regulations, the place fees will not be refunded.

    VARAUSMAKSU:
    Paikkakoko alle 3m 200€
    Paikkakoko 3-9m 500€
    Paikkakoko 9-16m 1000€
    Paikkakoko yli 16m 2000€

    Pankkitiedot: Tori- ja Markkinakaupan Palvelukeskus Oy
    IBAN: FI395037 0520 020047 SWIFT/BIC: OKOYFIHH

    Huom! Kun lähettäminen on onnistunut tulee Lähetä-näppäimen alapuolelle vihreä laatikko.