International Grand Markets in Finland

Logo2023

Kansainväliset Suurmarkkinat | International Grand Markets

Varauslomake vuodelle 2024

    TORI- JA MARKKINAKAUPAN PALVELUKESKUS OY
    PL 58 / 29201 Harjavalta
    +358 20 749 8700 tel | www.eurooppamarkkinat.fi

    Varauslomake / sopimus Kansainvälisille markkinoille 2024
    Valitse markkinat joihin tahdot osallistua:

    Pidätämme oikeuden aikataulu ja paikkakunta muutoksiin.

    Tampere 15.-19.5.2024 (5 päivää)

    Turku 23.-26.5.2024

    Seinäjoki 30.5.-2.6.2024

    Jyväskylä 6.-9.6.2024

    Lahti 13.-16.6.2024

    Mikkeli 20.-23.6.2024

    Lappeenranta 27.-30.6.2024

    Kotka 4.-7.7.2024

    Kristiinankaupunki 11.-14.7.2024

    Rauma 24.-27.7.2024

    Joensuu 1.-4.8.2024

    Kuopio 8.-11.8.2024

    Oulu 15.-18.8.2024

    Tornio 22.-25.8.2024

    Rovaniemi 29.8.-1.9.2024

    Kokkola 5.-8.9.2024

    Hyvinkää 12.-15.9.2024

    Helsinki 18.-22.9.2024 (5 päivää)

    Kerava 26.-29.9.2024

    Tampere 3.-6.10.2024 (4 päivää)

    Yrityksen / kauppiaan nimi:

    Yhteyshenkilö:

    Osoite:

    Postinumero:

    Paikkakunta:

    Puhelin:

    Sähköpostiosoite:

    Faksi:

    Y - tunnus / SOTU - tunnus:

    Myyntiartikkelit: (luettele tärkeimmät)

    Myyntipaikan pituus (min. 2m):

    Myyntipaikan syvyys:

    Sähköntarve: (ilmoitettava ehdottomasti)

    Ei tarvetta220V 1x16A380V 3x16A380V 3x32A

    Paikoitustilan tarve: Montako autoa tulossa?, Tarvitaanko sähköä esim. kylmäautoon?, Mahdolliset asuntovaunut ym. huomioitavat tilantarvitsijat?

    Tämän paikanvarauskaavakkeen lähettämällä sitoutuu varauksiinsa sekä samalla noudattamaan kaikkia järjestäjän antamia ohjeita ja korvaamaan niiden rikkomisesta mahdollisesti seuraavat kustannukset. Varausmaksu lähetetään heti kun tämä lomake on palautettu toimistollemme.

    Varausmaksua ei palauteta mahdollisten peruutusten yhteydessä. Summa hyvitetään viimeisillä markkinoilla johon kauppias osallistuu. Paikkamaksut laskutetaan kevään 2024 aikana (noin 2kk ennen ensimmäisiä markkinoita).

    If the entire event has to be canceled or interrupted due to a nuclear accident, war, crisis, terrorist act, exceptional natural event such as a major storm, catastrophe, pandemic, legislative change or governmental regulations, the place fees will not be refunded.

    VARAUSMAKSU:
    Paikkakoko alle 3m 200€
    Paikkakoko 3-9m 500€
    Paikkakoko 9-16m 1000€
    Paikkakoko yli 16m 2000€

    Pankkitiedot: Tori- ja Markkinakaupan Palvelukeskus Oy
    IBAN: FI395037 0520 020047 SWIFT/BIC: OKOYFIHH
    Varausmaksut laskutetaan. Älä maksa oma-aloitteisesti. Kiitos.

    Huom! Kun lähettäminen on onnistunut tulee Lähetä-näppäimen alapuolelle vihreä laatikko.